Naujienos - Aurelija Čižauskaitė
Kontaktai

Aurelija Čižauskaitė-Butkaliuk

El. paštas:
info@aurelijacizauskaite.lt

Mob. tel.:
+370 605 66636 (Ruslanas)
+370 604 39999 (Aurelija)

Avantiūristę Aureliją Čižauskaitę traukia muzika ir skaičiukai

Su Lietuvos televizijos laidos „Iššūkis žvaigždėms“ dalyve, „avantiūriste“ Aurelija Čižauskaite sutariame susitikti „LRT klube“. Ši vieta jai – pati mieliausia.

Čia mergina atbėga pailsėti po repeticijų, išgerti kavos, aptarti dainų, šnektelėti su savo dainavimo partneriu Aleksandru Petruliu. Savaitgaliais čia iki išnaktų verda audringas muzikinis gyvenimas, liejasi aistros.
daugiau

Ave Maria (demo versija)

Geriausias vaistas – pakankamas kiekis vandens

Kai gyvenime susikaupia daug rūpesčių ir problemų, dažnam pradeda negaluoti ir sveikata. Taip pasijuto ir scenos žmogumi save vadinanti dainininkė Aurelija Čižauskaitė-Butkaliuk. Visi praėjusieji metai buvę nelengvi, nes teko įtemptai mokytis – baigiamos bakalauro studijos Šiaulių universitete, darbas, neseniai sukurta šeima. Pradėjo svaigti galva, tirpti kūnas, krūtinėje daužytis širdis. Aurelija ne kartą ėjo pas gydytojus, gėrė gydytojos išrašytus vaistus nuo širdies ligų, bet sveikata pagerėjusi tik po to, kai, pablogėjus sveikatai, išsikvietė Greitosios medicinos pagalbos stoties medikus. Jaunas gydytojas patarė gerti kuo daugiau vandens ir sveikata stebuklingai sugrįžo.
daugiau

Laimingai ištekėjusi… vestuvių iniciatorė

Penkių „Dainų dainelės” konkursų laureatė, „Šiaulių bigbendo” solistė Aurelija Čižauskaitė po penkerių draugystės metų atšoko vestuves su Ruslanu Butkaliuk. Po Šiaulių katedroje įvykusios santuokos Civilinės metrikacijos skyriuje įregistruota santuoka. Aurelija nusprendė  prie savo pavardės prijungti ir vyro pavardę. Nors Aurelijos Čižauskaitės-Butkaliuk, kaip ir jos išrinktojo Ruslano tėvai buvo išsituokę, šiandien įsimylėjusi pora apie lemtį negalvoja. Nes žino, kad yra vienas kitam skirti, tad ir pasiryžę vienas dėl kito gyventi. Ar pakeitė poros santykius vedybos, ar svarbios jos, vedybos, žmonėms po vienu stogu gyvenusiems ne vienerius metus ir be vestuvių?
daugiau

Negaliu pakęsti cukraus

Aurelija Čižauskaitė – Lietuvos televizijos laidos „Iššūkis žvaigždėms“ dalyvė, „avantiūristė“ vokalistų konkursų laureatė bei konkurso „Dainų 10: Iššūkis žvaigždėms“ prizininkė.

Aurelija Čižauskaitė – Lietuvos televizijos laidos „Iššūkis žvaigždėms“ dalyvė, „avantiūristė“ vokalistų konkursų laureatė bei konkurso „Dainų 10: Iššūkis žvaigždėms“ prizininkė (dalyvavusi su Aleksandru Petruliu). Dažnai pasirodanti Lietuvos televizijos laidose, masinėse šventėse, koncertuose, prezentacijose, pobūviuose bei verslo renginiuose, šiaulietė sutiko papasakoti apie savo mėgiamą maistą bei pasidalino firminio patiekalo receptu.


daugiau

Šiauliečių duetas – A. Čižauskaitė ir A. Butnorius

„Žmonės mums ploja, prieina po koncerto ir dėkoja. Ko daugiau muzikantui reikia?“ – retoriškai klausia šiauliečiai dainininkai Aurelija Čižauskaitė ir Algimantas Butnorius. Pavasarį nusprendę dainuoti dviese muzikantai jau parengė kelias muzikos programas – nuo romantiškų prancūziškų šansonų, rusiškų dainų iki populiarios šokių muzikos.
daugiau

Copyright © 2013 Aurelija Čižauskaitė-Butkaliuk. All rights reserved. Up